Online Diyet
Online Diyet

Online Diyet

 

 

Online Diyet Danışmanlığı Nedir, Nasıl Çalışır? 


Sık sık "Nasıl yani, online mi çalışıyorsunuz? Yüzyüze görüşmeden nasıl olacak ki..." gibi yorumlar alıyorum. Ben de sizin için birkaç sebeple online bir diyetisyenle çalışmanın aslında hayatınızı nasıl kolaylaştırabileceğinden bahsetmek istedim;Çünkü dünya artık internet etrafında dönüyor. Ne yazık ki büyük şehirlerde ev-iş arasında kurulmuş bir hayatımız var ve kendimize ayırdığımız zamanlarda saatlerce trafikte harcayıp diyetisyene gitmek hayatımızı zorlaştırıyor ya da küçük şehirlerde çok fazla alternatifimiz olamayabiliyor. Eğer online bir diyetisyen ile çalışıyorsanız tüm bu

dezavantajlar ortadan kalkıyor. İstediğiniz zaman diyetisyeniniz mailinizin/Whatsapp'ınızın diğer ucunda sizi bekliyor.Çünkü o gün programınız değişti, toplantınız uzadı, eve gidemediniz, plansız bir davete katılmanız gerekti ve diyetisyeninizin verdiği sebze yemeğini yiyemeyeceksiniz. Diyetisyeninizle görüşme gününüz cumartesi günü diye o gün diyetinizi bozmak zorunda mı kalacaksınız? Eğer online bir diyetisyen ile çalışıyorsanız programınızın değiştiğini söylemeniz ve alternatif istemeniz yeterli, diyetiniz ile ilgili hiçbir sorun olmayacak.

 


Çünkü uyandığımız ilk an elimize aldığımız şey telefon... Diyetisyeninizden gelen bir mesaj ile güne başlamak, diyetisyeninizin nefesini her an yanınızda hissetmek, diyetisyeninizin verdiği destekle yalnız olmadığınızı bilmek emek harcadığınız bu süreçte sizi çok daha iyi hissettirecek ve diyetisyeninizle olan bağınızı arttıracak.
 
 

Online Diyet Yapmanın Avantajları Nelerdir?


Vakit problemini ortadan kaldırıyor.


Diyetisyene her an ulaşabilmenize, soru sorabilmenize olanak sağlıyor.


Diyetisyen ile olan anlık iletişim danışanlara ekstra motivasyon veriyor.


Kullanıcıların diyet durumunu panel üzerinden online takip edebiliyor.


Gün içinde whatsapp üzerinden iletişim kurarak, diyetisyeninize istediğiniz soruları sorabilir, sorunlarınıza beraber çözüm bulabilirsiniz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014