Ceyhan Diyetisyen
Ceyhan Diyetisyen

Ceyhan Diyetisyen

 

 

Ceyhan Diyetisyen  / Diyetisyen Tuğba Kalkan Beslenme & Diyet Danışmanlığı 

 

Diyetisyen Tuğba Kalkan Beslenme & Diyet Danışmanlığı olarak sağlık sektörünün öncü isimlerinden birisiyiz. Temel amacımız toplumda sağlıklı beslenme bilinci oluşturmak, insanların beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek kaliteli beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmektir.

 

 

Obezite ile mücadeleyi hedef edinerek, toplumsal sağlığımızı belirli bir düzen ile kontrol altında tutmak bizim için son derece önemli. Dünya ülkeleri arasında Türkiye de sağlıksız beslenme ile obezite sınırlarını zorluyor, bunun önüne geçmek ise bizim işimiz. Obezitenin neden olduğu birçok sağlık sorununun ideal kiloya ulaşması ile birlikte ortadan kalktığı bilinmektedir. Bu doğrultuda kurulan merkezimiz, zamanla kendisi geliştirerek büyümeye devam ediyor.

 

 

Bu sektörde ilerlememizde en büyük pay sağladığımız güven ve güler yüz. İşimizde güvenin payı son derece önemli, güven olmadan karşılıklı iletişim sağlamak neredeyse mümkün değil, Neyse ki bizim güven ile ilgili şimdiye kadar hiçbir sorunumuz olmadı, bu da işimizde ne kadar iyi olduğumuzun göstergesi.

 

 

Beslenme ve diyet danışmanlığı alanında en iyi eğitimi alıp, tecrübeleri ile sabitleyen kadromuz, karşılaşılan bütün sorunların çözümünü en sağlıklı ve doğru yöntemle gerçekleştirmekte. Gerekli bütün testler uygulanıp, izlenmesi gereken yol haritası belirlenerek tedavi sürecine başlıyoruz. Uzman kadromuz ile hem moral hem de motivasyon ihtiyacınızı da karşılayarak bu zorlu süreci en kolay şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Mutluluğunuz bizim için her şeyden önemli.

 

 

Sağlığınızı emin ellere teslim etmek istiyorsanız, sizleri merkezimize bekliyoruz.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014